Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

ELFIK-ZABAWKI

ELFIK-ZABAWKI Firma Elfik-Zabawki, Art.Dziecięce F.H.U. powstała,aby spełniać marzenia dzieci. Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i miał swoje marzenia dotyczące upragnionej zabawki. Teraz będąc dorosłymi możemy spełniać marzenia swoich pociech i widzieć radość i zadowolenie na ich twarzach. . W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki znanych i cenionych firm: Mattel, Smoby, Trefl, Lego, Fisher Price. Nasza firma oferuje takie zabawki jak lalki Barbie, lalki bobasy, samochodziki, tory, garaże dla chłopców, klocki, klocki drewniane i inne. W naszym sklepie zamówienia są szybko realizowane. Zapraszamy do sklepu i życzymy udanych zakupów.

Szczegóły strony www.elfikzabawki.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.elfikzabawki.com.pl:

ELFIK-ZABAWKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 23 Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 54 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze wiadomości:

 • Brakuje informatyków, lecz ogłoszeń o pracę dla nich nie przybywa...

  Według danych szacunkowych, w Polsce brakuje ponad 50 tys. specjalistów z branży IT. Serwisy rekrutacyjne informują, że w ciągu roku liczba publikowanych ofert utrzymała się na podobnym poziomie lub nieznacznie spadła. Wolne stanowiska są do obsadzenia przede wszystkim w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i we Wrocławiu. Jednak, zdaniem ekspertów, coraz większe znaczenie będzie mieć praca zdalna.

  Czytaj więcej »
 • Warszawski startup partnerem edukacyjnym Microsoftu

  Amerykański gigant technologiczny podpisał umowę o partnerstwie ze Skriware. Warszawski startup, popularyzujący nowe technologie w nauczaniu, dostanie od Microsoftu wsparcie w rozwijaniu i upowszechnianiu autorskich rozwiązań edukacyjnych.

  Czytaj więcej »
 • Klienci e-sklepów mają ulubieńca wśród dostawców przesyłek

  Według badań Kantar Polska kupujący w Internecie deklarują, że najczęściej korzystają z usług oferowanych przez jednego dostawcę. Wskazanie 63% badanych to najwyższy wynik wśród wszystkich firm logistycznych działających w Polsce. Kto go uzyskał?

  Czytaj więcej »
 • Polskie partie odpowiadają na głos obywateli UE

  Polskie partie polityczne, których przedstawiciele kandydują w wyborach do parlamentu Europejskiego, odniosły się do Agendy Obywateli – 10 propozycji wyłonionych w konsultacjach, które w krajach członkowskich UE przeprowadziło stowarzyszenie CIVICO Europa oraz platforma MAKE.org. Swoje stanowisko przedstawiły m.in. PiS, PO, Wiosna Biedronia oraz KUKIZ ’15.

  Czytaj więcej »
 • Przymiarki inwestycyjne. Kto wchodzi w gry?

  Arts Alliance, notowana na NewConnect grupa spółek gamingowych przymierza się do inwestycji w Crunching Koalas, zajmującej się produkcją oraz promocją gier. Spółki podpisały list intencyjny, którego celem jest zawarcie umowy inwestycyjnej.

  Czytaj więcej »
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek