Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Prawo Podkategoria: Prawo

 • Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota

  Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota »

  Strona serwisu internetowego kancelarii adwokackiej w Szczecinie, prowadzonej przez adwokat Dorotę Lasotę. Zasadniczym celem kancelarii adwokackiej jest zapewnienie pomocy prawnej klientom, będącym osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorcami. Zakres świadczonej i możliwej do uzyskania pomocy, obejmuje między innymi porady doraźne, obsługę prawną lub reprezentację w sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych i karnych. Więcej danych na stronie serwisu lub pod nr tel. 669 244 851.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Aleksander JAŚNIOWSKI

  Adwokat Aleksander JAŚNIOWSKI »

  Kancelaria Adwokacka, Jelenia Góra, Aleja Bankowa 32, zajmuje się kompleksową obsługą prawną, bieżącym doradztwem prawnym, sporządza pozwy, opiniuje umowy (kontrakty handlowe), sporządza opinie prawne, reprezentuje Klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, polubownymi oraz organami administracji publicznej. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa: cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego, ubezpieczeń społecznych, autorskiego, odszkodowań powypadkowych, międzynarodowego, prawa U.E., finansowego, wekslowego i czekowego, celnego, spółdzielczego, telekomunikacyjnego, rolnego, rodzinno-opiekuńczego, karno-skarbowego, podatkowego, gospodarczego, własności przemysłowej, mieszkaniowego, przewozowego, budowlanego, rolnego, wodnego, etc.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • WINDYKACJA

  WINDYKACJA »

  Mediare jest firmą windykacyjną działającą na rynku już od 2004 roku. Naszą ofertę w szczególności kierujemy do małych oraz średnich firm, ponieważ to najczęściej one spotykają się z niewypłacalnością swoich klientów. One najczęściej narażone są na zatory płatnicze w własnych firmach, narażane są na wysokie koszta związane z dochodzeniem wierzytelności. Nasza oferta pozwala kompleksowo świadczyć usługi na rzecz tych podmiotów począwszy od zabezpieczenia wierzytelności, ograniczeniem nieterminowości spłat pieniężnych, oraz szybkim, skutecznym procesem odzyskiwania należności (windykacja polubowna, sądowa i egzekucyjna), wywiadem gospodarczym oraz doradztwem i obsługą prawną.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Warszawa

  Kancelaria Prawnicza Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Dariusza Staniszewskiego w Warszawie zajmuje się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i prawnych. Uzyskana wiedza oraz umiejętności pozwalają zaoferować Państwu kompleksową obsługę prawną i zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mirosław Szura

  Kancelaria Notarialna Mirosław Szura »

  Mirosław Szura został powołany na Notariusza w Katowicach decyzją Ministra Sprawiedliwości DO IV 6240-57/11.

  Sporządzamy akty notarialne jeżeli prawo wymaga zachowania formy notarialnej lub jeżeli zachowania takiej formy życzy sobie klient.

  Wykonujemy pełen zakres czynności notarialnych.
  Sporządzamy akty notarialne w siedzibie kancelarii w Katowicach a także u klienta, jeżeli jest to uzasadnione.
  Obsługujemy klientów także w języku angielskim i francuskim. Osoba nie władająca językiem polskim winna stanąć do aktu notarialnego wraz z tłumaczem przysięgłym.
  tel. 32 774 58 25

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat z Rzeszowa

  Adwokat z Rzeszowa »

  Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną dla osób indywidualnych jak i dla firm i instytucji zorganizowanych, Porady prawne i prowadzenie poszczególnych spraw zahacza o takie dziedziny prawa powszechnego jak na przykład, prawo cywilne - w tym prawo rodzinne, prawko karne - w tym prawo gospodarcze, prawo pracy i szereg innych dziedzin. Z kancelarią swoja wiedzę i doświadczenie dzielą prawnicy, a w szczególności aplikanci adwokaccy i grupa czterech adwokatów, wśród których znajduje się sam założyciel kancelarii - Jerzy Borcz.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny

  Rozwód kościelny »

  Veritas: unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny - adwokat Warszawa. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Kancelaria prawa kanonicznego - obsługa, proces i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i sporządzanie apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa Warszawa.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Warszawa

  Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - prawnik, adwokat, radca prawny Warszawa. Kancelaria prawna KPHU - sprawy rodzinne, obsługa prawna firm, windykacja należności, ogłoszenie upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria prawnicza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa, woj. mazowieckie. Kancelaria adwokacka - syndyk, zgłoszenie wierzytelności, upadłość firmy, odpowiedzialność członków zarządu - adwokat w Warszawie, kancelaria prawna Warszawa.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań

  Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - szeroki zakres usług prawnych obejmujący prawo rodzinne, spadkowe, administracyjne, prawo pracy, prawo międzynarodowe, gospodarcze oraz wiele innych. Kancelaria Poznań-ska Paragraf zajmuje się obsługa prawna osób fizycznych jak i małych, średnich czy wielkich przedsiębiorstw niezależnie od etapu ich rozwoju. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa

  Kancelaria Warszawa »

  Kancelaria prawna zapewnia pełną obsługę prawną firm a, także oferuje doraźną pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności prawnych, w obszarach: prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy Zajmujemy się również, organizacją i rejestracją firm, prowadzeniem postępowań upadłościowych, układowych i likwidacyjnych. Nasze biuro prawne świadczy również usługi prawne na rzecz osób prywatnych z zakresu prawa cywilnego w tym w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek). Zakres usług kancelarii obejmuje również reprezentację klientów przed sądami.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - Beata Nowakowska

  Adwokat Gdańsk - Beata Nowakowska »

  Kancelaria Adwokacka Gdańsk Adwokat Beata Nowakowska - pod tą nazwą usługi profesjonalnego poradnictwa prawnego dla osób fizycznych i prawnych prowadzi prawnik o ponad 20 letnim doświadczeniu praktycznym.
  Kancelaria znajduje się w Gdańsku i z tego względu udziela wsparcia klientom przede wszystkim z Pomorza.
  Opis usług kancelarii można poznać wchodząc na strony kancelarii.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiAdwokat.wordpress.com

  AmerykanskiAdwokat.wordpress.com »

  Wszystkich, posiadających problem prawny zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi polskimi adwokatami w USA. Swoje oddziały posiadamy w Polsce i USA, dzięki czemu możemy pomóc znacznie szerszemu gronu klientów.

  W Stanach Zjednoczonych nasi amerykański adwokaci aktywnie uczestniczą w życiu Polonii rozwiązując wszystkie pojawiające się problemy. Indywidualne podejście sprawia, że każdy prowadzona przez adwokatów rozprawa kończy się z pozytywnym dla klientów skutkiem. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu spadku z USA, to nasz adwokat czeka na Ciebie. Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz odpowiednią dla siebie formę kontaktu.

  Dodatkowe atuty:

  * kompleksowa pomoc prawna
  * wieloletnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiPrawnik.wordpress.com

  AmerykanskiPrawnik.wordpress.com »

  Poszukując doświadczonej kancelarii adwokackiej nie mogłeś trafić w bardziej odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi polskimi prawnikami, którzy dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu swojej wiedzy zagwarantują Ci szybkie i pozytywne zakończenie toczącej się w sądzie rozprawy.

  Zapewniamy kompleksowe usługi prawne skierowane do każdej osoby potrzebującej porady i pomocy prawnej. Profesjonalizm działań i indywidualne podejście sprawiają, że co dziennie do naszej kancelarii zgłaszają się klienci poszukujący rzetelnej pomocy doświadczonego prawnika.

  Dodatkowe atuty:

  * wieloletnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści
  * grono zaufanych klientów

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków

  Kancelaria notarialna Kraków »

  Marta Sajkiewicz-Zarzycka to notariusz, który prowadzi własną Kancelarię Notarialną w Krakowie. Notariusz jako osoba pełniąca funkcję wymagającą zaufania publicznego powinna być osobą z natury uczciwą i sumienną. Dokumenty sporządzane przez notariusza są dokumentami o charakterze urzędowym, powinny więc być dokładnie i precyzyjnie przygotowane.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek