Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Gdańsk Podkategoria: Gdańsk

 • Żłobek w Gdańsku

  Żłobek w Gdańsku »

  Każde dziecko jest wyjątkowe również czerpie charakterystyczną radocha z poznawania świata, a my mamy satysfakcja mu w tym pomagać. Zabawa prowadzona także w języku angielskim metodą Musical Babies. Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo atrakcyjna także dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach i zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających praktykę w pracy z najmłodszymi. Również dzieci posiadają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów i piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej sugestie, ani usiłować zrozumieć tekstów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia Dachowe

  Pokrycia Dachowe »

  Firma Keda zajmuje się sprzedażą, montażem dachów, rynien oraz materiałów izolacyjnych. Firma Keda jest na rynku od 2002 roku, od tego czasu sprzedaliśmy już setki dachów oraz rynien i izolacji dachowych. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę pokrycia dachowego. Oferujemy również bezpłatny dowóz materiałów na plac budowy. Zakup w naszej firmie gwarantuje najniższą cenę za najwyższą jakość.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowle kotów perskich

  Hodowle kotów perskich »

  Nasza amatorska rodzinna hodowla kotów rasowych ( pedigree cats cattery ) SOPOCISKO*PL powstała wczesną wiosną w 2003 roku i znajduje się w obrębie trójmiejskiej aglomeracji miejskiej - w Rotmance. W hodowli prowadzone są koty rasowe trzech popularnych w Polsce ras, a zatem : koty maine coon, koty norweskie leśne oraz koty perskie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż domów nad morzem, działki, mieszkania. Gospodarstwa rolne.

  Sprzedaż domów nad morzem, działki, mieszkania. Gospodarstwa rolne. »

  Usługi pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości na terenie województwa zachodniopomorskiego w kurortach nadmorskich. Praktyka oraz doświadczenie zdobywane od wielu lat oraz zadowoleni klienci to wizytówka naszej agencji.Sprzedaż nieruchomości nad morzem oraz najbliższej okolicy.. Bogata baza ofert:- domów nad morzem, - działek na wsi, - pensjonatów, - apartamentów, - gospodarstwa rolne, Atrakcyjne oferty z powiatów: - kamieńskiego- gryfickiego- goleniowskiegoW związku z naszą działalnością zajmujemy się doradztwem kredytowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »

Gdańsk - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek