Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Browar kraftowy

Browar kraftowy Wrocławski browar kraftowy Prost zaprasza do odwiedzin wszystkich zainteresowanych dobrym rzemieślniczym piwem, smacznym jedzeniem oraz organizacją imprez. Nasz browar restauracyjny posiada kilka małych salek, sala szkoleniowa x 2, oraz dużą salę bankietową - umożliwia to organizację przyjęć okolicznościowych i biznesowych. Browar rzemieślniczy Prost jest lokalem świadczącym usługi organizacji szkoleń, konferencji, eventów i targów, bali i meetingów biznesowych, imprez korporacyjnych, wigilii firmowych czy po prostu spotkań pracowniczych na piwo. Ponadto w browarze rzemieślniczym Prost zorganizować możemy imprezy dla osób prywatnych - organizowane u nas były stypy, chrzciny, komunie, wesela, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie itd. Bez względu na charakter uroczystości tj. czy to jest stypa czy wesele - zawsze dbamy o profesjonalną obsługę, zróżnicowane menu, wygodę i swobodę naszych gości. Browar rzemieślniczy Prost wyróżnia się elastycznością, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować wiele indywidualnych pomysłów, scenariuszy, wizji Państwa imprez. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz zespół, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzin jak i zadawania pytań!

Szczegóły strony www.browarprost.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.browarprost.pl:

Browar kraftowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Najnowsze wiadomości:

 • Poznaj Orange Flex - rewolucyjną ofertę Orange

  Smartfon bez pakietu internetowego to dziś jedynie mało użyteczny gadżet. Czasem jednak korzystamy z telefonu rzadziej, a czasem bardziej intensywnie – w zależności od tego, jak zmienia się nasze tempo życia. To z kolei potrafi wzbudzić sporą frustrację u wszystkich, którzy związali się z operatorem komórkowym długoterminową umową. A może można inaczej? Owszem! Wszystko dzięki nowej, rewolucyjnej ofercie Orange.

  Czytaj więcej »
 • Na co rodzice przeznaczą 500 plus?

  Z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, że między 1. a 9. lipca br., wniosek o przyznanie dodatku 500 plus na pierwsze dziecko, złożyło aż 1,71 mln Polaków. Na co rodzice chcą przeznaczyć owe środki?

  Czytaj więcej »
 • Co Polacy myślą o programowaniu?

  Z czym Ci się kojarzy programowanie? W jakich sferach życia może mieć zastosowanie? To tylko dwa spośród wielu pytania, jakie zadano internautom i tym, którzy z Internetem nie są za pan brat. Sprawdźcie, co odpowiedzieli.

  Czytaj więcej »
 • Czerwiec miesiącem wyrównanej rywalizacji dostawców Internetu mobilnego. Kto tym razem spisał się na medal?

  Czerwiec, pierwszy letni miesiąc, to początek sezonu urlopowego. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na chwilę oddechu. Operatorzy komórkowi z całą pewnością nie odpoczywają. Ani na chwilę nie zwalnia tempa również zacięta rywalizacja o miano dostawcy najszybszego i najlepszego Internetu mobilnego w Polsce.

  Czytaj więcej »
 • W trakcie beztroskiego urlopu gdzieś zapodział się Twój dowód? Zgłoś to online!

  Od początku wakacji do chwili obecnej ponad 2 tysiące osób zgłosiło utratę dowodu osobistego. Nie musiały one przerywać wypoczynku, bo skorzystały z e-usługi. Na wszelki wypadek dowiedz się, co w sytuacji utraty dokumentu, możesz zrobić i Ty.

  Czytaj więcej »
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek