Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Tłumaczenia Sosnowiec

  Tłumaczenia Sosnowiec »

  Umiejętność komunikowania się językiem obcym jest w teraźniejszych) czasach wymagana. Z tego powodu warto uczyć się języków także poza zajęciami szkolnymi. Na szczęście funkcjonuje sporo szkół językowych, które wypełniają takie oczekiwania. Korepetycje angielski Będzin to optymalny sposób, by złapać reguły leksykalne języka, zrozumieć go oraz skutecznie się porozumiewać. Inną propozycją szkoły www. profes. edu. pl są tłumaczenia niemiecki Sosnowiec, który to język cieszy się od lat ogromną dobrą passą. W ramach działalności firmy odbywają się także korepetycje niemiecki Sosnowiec, dzięki czemu każdy uczeń może poradzić sobie z zawiłościami struktur. Tłumaczenia Sosnowiec to także oferta skierowana do osób potrzebujących przekładów.

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • ZABAWKI EDUKACYJNE - edupromo

  ZABAWKI EDUKACYJNE - edupromo »

  Sklep Internetowy edupromo, to nowoczesne formy nauczania, edukacja od podstaw, to nowe spojrzenie na naukę. Wprowadzamy innowacyjny dział hobby a tam wyjątkowo ciekawe tematy poruszane w sposób drobiazgowy i naukowy. Zaczynamy od prehistorii i mamy już dinozaury oraz książki w planach makieta i rekonstrukcja tego świata.Następne działy trochę naukowe o nanotechnologi i innych odkryciach jak np. komputery biologiczne oparte na podziale białka.Czekamy na start naszego bloga. Nasza działalność obejmuje trochę eksperymentalne formy nauczania, ale bardzo skuteczne. Niestety na razie musimy zamieszczać artykuły na blogu w Onecie, ale to się zmieni. Zmieni się też szata graficzna sklepu i będzie innowacyjnym rozwiązaniem. Po prostu będzie tematyczna zgodna z zawartocia. W jednym sklepie wiele szat. edupromo promocja edukacji Zapraszamy po zakupy do sklepu, aby wspierać ten wspaniały pomysł. Jak stać sie naukowcem cały czas się obawiać i garściami czerpać radość z życia.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański

  Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański »

  Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, matura, FCE, DELE, itp.), znajomość języka obcego wymagana jest w Twoim zakładzie pracy lub po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności, to trafiłeś(aś) w odpowiednie miejsce. Oferuję nauczanie na poziomach od podstawowego do zaawansowanego, więc jeśli masz problem z którymś z powyższych języków, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze. Gwarantowany postęp.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • JA KLAR! nauka języka niemieckiego

  JA KLAR! nauka języka niemieckiego »

  Firma JA KLAR! nauka języka niemieckiego powstała z myślą o ludziach, którzy chcieliby uczyć się tego języka od podstaw lub kontynuować naukę i mieszkają w Trójmieście lub okolicach. Nasza firma zajmuję się nauką języka niemieckiego w ramach zajęć indywidualnych lub zajęć grupowych oraz konwersacjami w Gdańsku z rodowitym Niemcem native speakerem. Oferujemy również naukę przez Skype i kursy dla osób wyjeżdżających do pracy, tj. szkolenia aplikacyjne. Z nami się nauczysz jak powinno wyglądać idealne CV po niemiecku. Dla uczniów szkół licealnych oferujemy także korepetycje niemieckie gdynia. Przede wszystkim przed maturą warto skorzystać z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa

  Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych to jedno z wielu atrakcyjnych cenowo ofert, jakie przygotowało nasze biuro tłumaczeń. Warszawa- miasto, w którym jest główna siedziba naszego biura, nie przeszkadza nam w tym, aby nasze ceny nie były wysokie. Oprócz dokumentów samochodowych nasza agencja tłumaczeń wykonuje również wszelkiego rodzaju tłumaczenia przysięgłe z każdego języka świata.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielski

  Słownik angielski »

  Pomocna witryna leksyka.pl, która ma wygodny słownik angielsko-polski. Wspomniany słownik angielski daje możliwość tłumaczenia wyrazów w wygodny i szybki sposób. W swojej bazie ma ogromną ilość słów ogólnych oraz specjalistycznych, przygotowanych przez znakomitych fachowców w swych specjalnościach - prawników, lekarzy itp. Na stronie leksyka.pl znajdują się też wygodne słowniki innych języków, jak np: słownik hiszpańsko-polski, niemiecki, oraz słownik francusko-polski. Wyjątkowa kolekcja słowników w sieci.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Legnica - korepetycje, kursy, szkolenia

  Szkoła językowa Legnica - korepetycje, kursy, szkolenia »

  Znajomość języka obcego jest dzisiaj przepustką do lepszej pracy. Niestety nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Dlatego w naszej szkole dopasowujemy metody nauczania do potrzeb uczniów. Wykorzystujemy w nauce sprzęt audio-video czy programy komputerowe. Nasze zajęcia są urozmaicone w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dzięki temu uczniowie systematycznie robią postępy. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy dostosowane do różnych potrzeb. Dla firm będą to kursy angielskiego z elementami Business English. Osoby indywidualne zainteresują obozy językowe i kursy językowe za granicą. W lecie przygotowujemy wakacyjne kursy językowe. Oferujemy też lekcje indywidualne (korepetycje). Pozwalają one dopasować tempo nauki do potrzeb danego ucznia. W ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych i certyfikowanych. Postanowiliśmy też pomóc naszym kursowiczom i zamieszczamy na naszej stronie materiały pomagające w nauce np. czasowniki nieregularne.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław

  Angielski Wrocław »

  Kursy językowe we Wrocławiu dla osób dorosłych. Oferta ATRIUSA skierowana jest wyłącznie do osób, które chciałyby uczyć się języka tylko w swoim gronie, w małych grupach. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ALINGUA

  Biuro Tłumaczeń ALINGUA »

  Krakowskie biuro tłumaczeń Alingua, zajmuje się przekładem na wszystkie języki europejskie oraz wiele spośród języków używanych na innych kontynentach. W naszej ofercie znajduje się tłumaczenie tekstów specjalistycznych wszelkiego typu. Przekładamy zarówno umowy, uchwały, biznesplany, prospekty emisyjne, bilansy, jak i strony www. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości usług stąd dokonujemy doboru tłumaczy do konkretnego zlecenia, branży i typu powierzonego nam tekstu. Szczególna dbałość o jakość przekładu zaowocowała w naszym przypadku zleceniami od firm tej miary co Intel, Radeon, Nvidia. O naszej wyjątkowości decyduje to, iż do naszych przekładów na życzenie klienta możemy zaprosić specjalistów z dziedziny, której dotyczy przekład. W ten sposób jest on bardziej adekwatny niż tradycyjne tłumaczenie dokonywane przez osobę niezwiązaną z branżą tłumaczeniową np. tłumacz niemieckiego może współpracować z inżynierem. Zapraszamy

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - gramatyka angielskiego

  Angielski - gramatyka angielskiego »

  Strona udostępnia darmowe artykuły do samodzielnej nauki języka angielskiego.Znajdziesz tutaj szczegółowo opisane czasy występujące w języku angielskim, struktury gramatyczne oraz inne zagadnienia językowe. Serwis umożliwia naukę słówek online to materiały do nauki angielskiego takie jak: wypracowania, gramatyka, słownictwo, dzięki którym opanujesz język szybko i łatwo.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Unleashed English

  Unleashed English »

  Zapraszam do odwiedzenia Bloga lingwistycznego prowadzonego przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, osoby dopiero uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent - kursy językowe

  Szkoła Językowa Akcent - kursy językowe »

  Szkoły językowe (Poznań, Suchy Las) SJO Akcent to jedne z lepszych miejsc, w których możesz kształcić swój język. Kursy niemieckiego (Poznań) są potrzebne od zaraz? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci najlepiej, jak tylko potrafimy. Dzieciom proponujemy wakacyjny kurs angielskiego, dzięki któremu bez stresu zwiększą swoją dawkę wiedzy. Najlepsze kursy jezykowe (Poznan) oferuje Szkoła Językowa Akcent! Nie zastanawiaj się dłużej, nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół, który Ci pomoże, niezależnie od Twojego poziomu języka. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »

Języki obce - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek