Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Theducation - blog o wychowaniu dziecka.

  Theducation - blog o wychowaniu dziecka. »

  Theducation - blog dla rodzica, ale też i dla nauczyciela. Czy Twoje dziecko idzie do przedszkola i chcesz przygotować się na wszelkie ewentualności? Zajrzyj na stronę, znajdziesz w niej artykuły dotyczące między innymi wychowywania dzieci. Theducation to wartościowy blog, psychologia jest jednym z kluczowych tematów, które możesz tutaj znaleźć. Jeśli szukasz portalu edukacyjnego to jesteś w dobrym miejscu. Autorka tego bloga parentingowego jest nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi trzy przedszkola i stale poszerza swoje kwalifikacje. Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent - kursy językowe

  Szkoła Językowa Akcent - kursy językowe »

  Szkoły językowe (Poznań, Suchy Las) SJO Akcent to jedne z lepszych miejsc, w których możesz kształcić swój język. Kursy niemieckiego (Poznań) są potrzebne od zaraz? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci najlepiej, jak tylko potrafimy. Dzieciom proponujemy wakacyjny kurs angielskiego, dzięki któremu bez stresu zwiększą swoją dawkę wiedzy. Najlepsze kursy jezykowe (Poznan) oferuje Szkoła Językowa Akcent! Nie zastanawiaj się dłużej, nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół, który Ci pomoże, niezależnie od Twojego poziomu języka. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Szkolenia biznesowe dla firm oraz doradztwo - to nasza domena. Szkolenia i kursy, które poszerzają umiejętności i wiedzę pracowników to kwestie fundamentalne dla każdej firmy. Dobrze wyedukowany pracownik, to pracownik, który przynosi swojej firmie wymierne korzyści. Stawiamy na skuteczność dlatego poza szkoleniami standardowymi oferujemy szkolenia oparte o system wstępnego audytu. Taki kurs pozwala precyzyjnie określić plan ramowy co w konsekwencji skutkuje dużą skutecznością. Oferujemy również doradztwo biznesowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług dla biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters Szkolenia z MS Office

  Network Masters Szkolenia z MS Office »

  Excel jest jednym z najbardziej popularnych programów użytkowych. Używany jest w prawie każdym przedsiębiorstwie oraz domowym zaciszu.

  Nasze szkolenia z Excela dzielimy na:Excel podstawy
  W którym każdy użytkownik nauczy się podstaw obsługi programu. [url=http://www.networkmasters.pl/kursy/szkolenie/excel-sredniozaawansowany/]Excel średniozaawansowany
  [/list] Nauczymy się już pisania formuł, edytowania, analizowania czy przetwarzania danych. [url=http://www.networkmasters.pl/kursy/szkolenie/excel-zaawansowany/]Excel zaawansowany
  [/list] Uczestnicy poznają techniki analizowania i przetwarzania danych, nauczą się tworzyć skomplikowane formuły, korzystać z tabel oraz zapoznają się z podstawami makr.

  Posiadamy także szkolenia z Excel VBA, Excel tabele przestawne oraz resztę programów z pakietu MS Office takie jak Access, Access VBA, Outlook PowerPoint.

  Szkolenia otwarte odbywają się w każdym większym mieście w Polsce, natomiast szkolenia zamknięte w każdym zakątku naszego kraju. Po szkoleniu, uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, podpisany przez naszego specjalistę. Dodatkowo możemy Państwu zaproponować szkolenia z programów graficznych takie jak Adobe InDesign, CorelDraw, Adobe Photoshop czy Adobe Illustrator.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Warszawa Sadyba

  Niepubliczne przedszkole Warszawa Sadyba »

  Wybranie odpowiedniego miejsca dla swojego przedszkolaka na warszawskiej Sadybie można przysporzyć trudności. Rodzice mogą ich sobie oszczędzić rozpoczynając poszukiwania od złożenia wizyty w niepublicznym przedszkolu Chatka Małolatka zlokalizowanym przy ulicy Orężnej 45. To uznane przez Rodziców miejsce uzyskało taką opinię dzięki stałej wytężonej pracy nad zapewnieniem swoim małym podopiecznym fachowej opieki oraz optymalnych warunków do nauki i zabawy. Przestań szukać innego niepublicznego przedszkola w Warszawie na Sadybie tylko odwiedź Chatkę Małolatka i na własne oczy zobacz jak zajmujemy się naszymi maluszkami.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia komputerowe

  Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kurs Ochrona Danych Osobowych jest bardzo popularny ze względu na liczne zmiany prawne. Jest to kurs skierowany do osób, które w swojej pracy spotykają się z ochroną danych osobowych.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zapoznają się z zasadami przetwarzania danych osobowych oraz obowiązkami administratora danych, a także z zasadami przeprowadzania kontroli.

  Kurs Access jest szkoleniem na którym nauczymy się poruszać w dużych bazach danych. Częstym błędem początkowych użytkowników pakietu MS Office jest robienie baz w Excelu, ale stanowi to znaczący problem dopiero w sytuacji, gdy danych jest bardzo dużo.
  Szkolenie Access Podstawowy jest odpowiednie dla osób, które mają zamiar nauczyć się za jego pomocą zarządzać bazami danych. W programie szkolenia znalazło się: możliwości i zastosowanie programu. Będziemy tworzyć tabele z użyciem atrybutów pól. Nauczymy się tworzyć formularze. Poznamy budowę i rodzaje kwerend, podczas szkolenia będziemy używać języka SQL do tworzenia kwerend. Elementem programu szkolenia jest również tworzenie raportów, ich wydruk, stosowanie funkcji matematycznych w raportach.
  Kurs Access Zaawansowany jest skierowany do osób, które chcą poznać program Access dogłębnie i wykonywać w nim skomplikowane operacje na danych. Podczas szkolenia zapoznamy się z zaawansowanymi elementami tworzenia tabel, kwerend i raportów. Będziemy także tworzyć bazy danych dla użytkowników zewnętrznych oraz udostępniać bazy danych. Zapoznamy się z grupami roboczymi, uprawnieniami, szyfrowaniem danych.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ALINGUA

  Biuro Tłumaczeń ALINGUA »

  Krakowskie biuro tłumaczeń Alingua, zajmuje się przekładem na wszystkie języki europejskie oraz wiele spośród języków używanych na innych kontynentach. W naszej ofercie znajduje się tłumaczenie tekstów specjalistycznych wszelkiego typu. Przekładamy zarówno umowy, uchwały, biznesplany, prospekty emisyjne, bilansy, jak i strony www. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości usług stąd dokonujemy doboru tłumaczy do konkretnego zlecenia, branży i typu powierzonego nam tekstu. Szczególna dbałość o jakość przekładu zaowocowała w naszym przypadku zleceniami od firm tej miary co Intel, Radeon, Nvidia. O naszej wyjątkowości decyduje to, iż do naszych przekładów na życzenie klienta możemy zaprosić specjalistów z dziedziny, której dotyczy przekład. W ten sposób jest on bardziej adekwatny niż tradycyjne tłumaczenie dokonywane przez osobę niezwiązaną z branżą tłumaczeniową np. tłumacz niemieckiego może współpracować z inżynierem. Zapraszamy

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademie Medyczne Rekrutacja

  Akademie Medyczne Rekrutacja »

  Rekrutacja na studia to nie zawsze prosta czynność, pod warunkiem że nie jesteśmy odpowiednio doinformowani. Przykładowe informacje możemy znaleźć wpisując hasło akademie medyczne rekrutacja. Wtedy na stronie internetowej wyczytamy opis jak odbywa się rekrutacja. Wiele uczelni idzie na rękę poprzez uruchomienie rekrutacji elektronicznej. Rekrutacja dla studentów odbywa się po zdaniu matury. Rekrutacja na studia medyczne wiąże się za sprawdzaniem wiedzy przyszłych lekarzy oraz odpowiedzialności zawodowej.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medyczne Studium

  Medyczne Studium »

  Medyczne Studium policealne oferuje m. in. zawód opiekuna medycznego. W Polsce funkcjonują różnego rodzaju policealne studium medyczne. Oto najważniejsze: policealna szkoła medyczna w Warszawie, policealne studium farmaceutyczne w Warszawie, Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych i Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży otwarte przy Collegium Masoviense w Żyrardowie. Nowo otwarte policealne szkoły medyczne w Żyrardowie posiadają odpowiednio wyposażone pracownie, w których pod okiem specjalistów odbywają się zajęcia praktyczne. Studium medyczne przygotowuje absolwentów do pracy z osobami chorymi i niesamodzielnymi. Studium pielęgniarskie umożliwia naukę w trybie dziennym i zaocznym.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie

  Uczelnie »

  Studia dają sporo większe możliwości zdobycia pracy niżże jedynie liceum. Szkoła średnia zapewnia sporą ilość wiedzy, acz na studiach jest jej dużo sporo więcej. Studia to chyba najwspanialszy okres w życiu człowieka, dlatego winno się go doświadczyć. Zapraszamy również do sprawdzenia rankingu popularności studiów. Ażeby porządnie studiować niesamowicie ważne jest wchodzić też w życie studenckie. Studiowanie dzienne mocno utrudnia podjęcie stałej posady, albowiem trzeba uczestniczyć w zajęciach.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek