Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Zakład Ślusarski Antoni Klatkiewicz

Zakład Ślusarski Antoni Klatkiewicz Zakład Ślusarski Antoni Klatkiewicz, usługi ślusarskie, automatyka do bram.Działamy na polskim rynku od 01.08.1990r. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże europejskie firmy. Specjalnością Zakładu są wszelkiego rodzaju elementy i konstrukcje metalowe dla wielu dziedzin gospodarki takich jak budownictwo, przemysł czy logistyka. Prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis automatyki do bram. Wszelkie produkty i usługi projektowane i realizowane są indywidualnie według potrzeb Klienta z uwzględnieniem jego gustu i upodobań.Kompleksowe usługi ślusarskie:- cięcie i spawanie stali- produkcja balustrad, ogrodzeń, krat, bram i.t.p.- automatyka bram - sklep internetowy- schody o konstrukcji nośnej stalowej- wiaty, garaże, zadaszenia- konstrukcje stalowe hal i budynków- regały, stojaki, pojemniki i.t.p.- prace remontowe i konserwacyjne konstrukcji stalowychPodejmujemy współpracę w ramach kooperacji i podwykonawstwa !

Szczegóły strony zsak.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę zsak.net.pl:

Zakład Ślusarski Antoni Klatkiewicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 43 Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 81

Najnowsze wiadomości:

 • Ruszyła Giełda Miejskich Technologii - samorządy otrzymają granty na cyfryzację

  Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – specjalną platformę, która łączy dostawców rozwiązań z obszaru smart city z potrzebami gmin. Teraz w jednym miejscu samorządowiec może w prosty sposób porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.

  Czytaj więcej »
 • Najnowsze rozwiązania w zakresie informatyzacji uczelni wyższych

  Zapraszamy na organizowaną przez GigaCon konferencję „IT w Uczelniach”. Wydarzenie odbędzie się online 20 października br. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji uczelni  wyższych.

  Czytaj więcej »
 • Psychoterapia online - Profesjonalna pomoc

  Psychoterapia indywidualna dzieci i dorosłych to coraz bardziej popularna metoda dbania o swoją psychikę oraz sposób na radzenie sobie z problemami. Chociaż jeszcze kilka lat temu przekonanie na temat wizyt u psychologów było różne, dziś świadomość wśród społeczeństwa rośnie, co za tym idzie ilość pacjentów chcąc zrzucić z siebie balast w postaci nagromadzenia stresów z pracy, życia codziennego, czy traum dziecięcych jest coraz większa. Jednym z rozwiązań, które pozwala na regularne wizyty mimo braku odpowiedniej ilość czasu jest równie skuteczna psychoterapia online. Sprawdź, jak wygląda konsultacja psychologiczna dzieci i dorosłych.

  Czytaj więcej »
 • Jednoosobowe firmy zakładane tylko online? Projekt trafił do Rządowego Centrum Legislacji

  W Rządowym Centrum Legislacji pojawił się projekt, według którego jednoosobowe działalności gospodarcze będzie można założyć w CEIDG tylko drogą elektroniczną. Wejście w życie tej zmiany planowane jest na 1 października 2024 roku.

  Czytaj więcej »
 • Co to jest ginekologia estetyczna?

  Dzisiaj, gdy kobiety są świadome i odważne, nie boją się mówić o tym czego chcą i potrzebują. W ostatnich latach obserwujemy zdecydowany wzrost zainteresowania zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej. To z kolei sprawia, że na rynku pojawiają się nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwalające zaspokoić te potrzeby. Nadchodzące miesiące wiosny i lata to doskonały czas by porozmawiać o zdrowiu intymnym. To również świetny moment by zastanowić się co możemy zrobić dla poprawy komfortu swojego życia, również seksualnego. Poniżej przybliżamy czym jest ginekologia estetyczna oraz jakie zabiegi z jej zakresu cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj więcej »