Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Usługi księgowe

  Usługi księgowe »

  Wszelaka firma potrzebuje rozliczać się z podatków. By nie mieć kłopotów z urzędem skarbowym warto skorzystać z usług firmy którą jest biuro rachunkowe. Czy to zwykłe usługi księgowe czy ma być to też księgowość spółki z o. o. nasze biuro księgowe bez kłopotu Państwu pomoże. SigmaPartner, czyli biuro księgowe Luboń dzięki wieloletniemu doświadczeniu i regularnym szkoleniom oferuje świadczenie najwyższego poziomu usług. Doradzimy w rozwiązaniu wszystkiego kłopotu połączonego z księgowością. Tematy takie jak przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę nie posiadają przed nami tajemnic. Sprawdź nasze biuro księgowe. Z całą pewnością zachęcić może fakt, iż cennik biura rachunkowego SigmaPartner nie jest wygórowany.

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy pit 36, pit 37, pit O : OPP

  Darmowy pit 36, pit 37, pit O : OPP »

  Czym są i jakie jest społeczne znaczenie Organizacji Pożytku Publicznego czyli OPP?
  Otóż Organizacje Pożytku Publicznego, w skrócie OPP, to termin zatwierdzony w Polsce 1 stycznia 2004 roku. Status OPP może uzyskać organizacja pozarządowa czy spółka kapitałowa utworzona w celu nie mającym związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Warunkiem musi być wypełnianie przez OPP funkcji publicznych. Umożliwia im to zdobywanie 1% podatku od podatników. Darmowy program PIT Format do rozliczeń podatkowych pit 2013 / 2014 ułatwia przekazanie owego 1 procent na OPP.
  Gdy wypełniasz darmowy pit 36, pit 37, pit O, pit 38 także możesz podarować 1 procent odpisu podatku dla OPP.

  Rozliczanie PIT 2013 jest łatwiejsze, gdy z pomocą spieszy nam darmowy pit program PIT FORMAT. Dzięki prostocie obsługi szybko pomoże wykonać darmowe pity. Bezpłatny program PIT Format jest przyjazny dla użytkownika - podatnika. Ten pit program pozwala wprowadzić zmiany w każdym momencie rozliczenia podatkowego, dzięki czemu stale można aktualizować zestaw formularzy podatkowych. Korzystając z PIT Format nie musisz nawet wiedzieć jaki pit wypełnić! Ten bezpłatny pit program sporządzi darmowy pit 36, pit 37, pit O, pit 38 i inne roczne deklaracje podatkowe pity 2013/2014. Uwzględni odliczenia i ulgi pit 2013 - pit 2014 (ulga na dzieci, ulga rehabilitacyjna, ulga na internet) oraz wykona rozliczenie wspólne z mężem czy z żoną, a także rozliczenie z dzieckiem. Pamiętaj zrobić odpis 1% na OPP.

  Dobry program PIT opracowany i skierowany specjalnie dla biur podatkowych.
  Każde biuro rachunkowe rozliczając pity klientów chętnie wykorzysta program do pit. Program do PIT dla biur podatkowych pozwala na sprawniejszą i lepszą pracę, reagując na wszystkie rodzaje przychodów swoich klientów. Szybko można z nim wypełnić każdą deklarację: PIT –28, -28A, -28B, -36, -36L, -37, -38, -39 i wypełnić potrzebne załączniki czy formularze. Taki program pit to PIT Format.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe Kraków

  MANARO Biuro Rachunkowe Kraków »

  Ofertę naszego biura adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii i czasu na "papierkową robotę". Ślęczenie nad rachunkami, fakturami i innymi dokumentami księgowymi zostawcie Państwo profesjonalistom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ANIN Częstochowa

  Biuro Rachunkowe ANIN Częstochowa »

  Anin. Biuro rachunkowe i pośrednictwo kredytowe. Polecamy następujące usługi:

  - prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - prowadzenie rozliczeńksięgi handlowe
  - ryczałty
  - VAT
  - ZUS
  - sprawy kadrowe
  - elektroniczny przekaz danych, także u Klienta
  - pośrednictwo kredytowe

  PHU Anin Jadwiga Kaczyńska Częstochowa, ul. Krakowska 31

  tel. 34 361 44 10

  Zapraszamy

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa »

  Jako biuro rachunkowe dostarczamy innowacyjne narzędzia w zakresie księgowości. Funkcjonujemy na złotym środku, czymś pośrednim między outsourcingiem a zatrudnieniem własnego personelu księgowego. Każde z rozwiązań ma swoje wady, zewnętrzne biuro: nieobecność w strukturach, wewnętrzny dział: nakłady oraz zaangażowanie w utworzenie i utrzymanie. Często w małych firmach ciężko jest ściągnąć wysokiej klasy specjalistów. Jako menedżerowie szukaliśmy złotego środka podczas wcześniejszej kariery. Dlatego teraz skutecznie wdrażamy skuteczne rozwiązania jako niezależny dostawca oraz chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą z naszymi klientami. Najważniejszą częścią naszej oferty jest system obiegu faktur. Począwszy od skanowania otrzymanych faktur na tzw. recepcji, poprzez zatwierdzanie merytoryczne, aż do zapłaty. Oczywiście końcową fazą dokumenty są wprowadzane do ksiąg przez pracowników biura oraz archiwizowanie przez przeszkolony personel klienta. Demo programu jest dostępne na życzenie u naszych przedstawicieli. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MS Accounting

  MS Accounting »

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie obsługi rachunkowej firm Polskich i zagranicznych. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia się klientowi.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kaweccy

  Biuro rachunkowe Kaweccy »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy świadectwa energetyczne.
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe

  Biuro Rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Hossa z Rybnika specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz płac i kadr. Świadczymy swoje usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań

  Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań - Kreatywny Księgowy z indywidualnym podejściem. Usługi rachunkowe, rachunkowość, księgowość Poznań, woj. wielkopolskie. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości - kreatywna księgowość. Biura rachunkowe Poznań - oferta i cennik na stronie - pierwsze dwa miesiące za połowę ceny. Szybkości działania - księgowa, rachunkowość, usługi rachunkowe, profesjonalna księgowość Poznań. Rozliczenia pit, zus, vat, podatek dochodowy to nasza pasja. Biuro rachunkowe Poznań - rejestracja firmy, deklaracje zgłoszeniowe. Połączenie ogromnej wiedzy i dokładności. Fachowe doradztwo podatkowe Poznań.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Szanowni Państwo, Biuro Rachunkowe Doroty Zieniewicz od ponad 20 lat świadczy swoje usługi. Zajmujemy się obsługą wszelkich form opodatkowania, oraz również płac oraz kadr. Sprawdź nasze biuro, to przecież nic nie kosztuje. Serdecznie zaprasza Dorota Zieniewicz wraz ze swoją doświadczoną załogą.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA

  Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA »

  Celem Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej BETA w Świdnicy jest reintegracyjna działalnośc statutowa oraz działalność gospodarcza w formie prowadzenia wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków spółdzielni socjalnej obejmującą następujący zakres usług: poligrafia (plakaty, kserokopie, ulotki, materiały szkoleniowe), usługi księgowo-finansowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pielęgnacja terenów zielonych, usługi remontowe i wykańczanie wnętrz, drobne usługi konserwatorskie, sprzątanie pomieszczeń biurowych.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia

  Biuro rachunkowe Gdynia »

  Praca w sferze rachunków od zawsze była pracą naprawdę bardzo skomplikowaną i ciężką. Mnóstwo firm ma zawsze problem z poprawnym liczeniem swoich rachunków. Jednakże kłopoty z liczeniem to nie wszystko. Bardzo często spółki źle uzupełniają swoje rachunki. Jeżeli Ty też posiadasz problem z liczeniem i złożonością rachunkową to serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy kancelarią z kilkuletnim zaangażowaniem w pracę. Zapraszam serdecznie na naszą stronę, po więcej informacji dzięki którym będzie łatwiej podjąć Ci decyzję powiązaną z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polinvest-Audit

  Polinvest-Audit »

  Wiedza i doświadczenie oraz rzetelność i wiarygodność to cechy, dzięki którym firma Polinvest-Audit stała się najlepszym Partnerem zarówno dla małych jednoosobowych firm jak i również dużych spółek prawa handlowego. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości osobom wykonującym wolne zawody ale każdego Klienta otaczamy opieką, tak, by poczuł się bezpiecznie w ogromie przepisów, deklaracji oraz comiesięcznych rozliczeń. Powierzając nam obsługę księgową swojej firmy mogą mieć Państwo pewność, iż zostanie ona prowadzona w sposób rzetelny, fachowy i zapewniający Państwu czas na realizacją własnych projektów. Odpowiemy Państwu na pytania w zakresie nie tylko księgowym ale również prawnym. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni księgowi, biegli rewidenci oraz doradcy podatkowi. Współpracujemy też z wieloma ekspertami z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz rynku kapitałowego.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych

  Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych »

  Nasza spółdzielnia oferuje Państwu zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje umiejętności poprzez systematyczne szkolenia, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego. W ofercie: obsługa księgowo-rachunkowa podmiotów gospodarczych, organizacja rachunkowości organizacji pozarządowych, rozliczenia PIT, odliczenia VAT, doradztwo księgowe, ewidencja księgowa i rozliczanie projektów unijnych, usługi rachunkowe dla klientów indywidualnych. Nawiązanie współpracy z naszą spółdzielnią ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Brwinów

  Biuro rachunkowe Brwinów »

  Łatwo na początku istnienia firmy można ulec pokusie aby samemu stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.
  Biznesmeni zaczynają wtedy poznawać tajniki co można, a czego nie można zaksięgować w koszty prowadzenia biznesu. Sytuacja wygląda zdecydowanie ciężej w przypadku gdy zaczynasz: rekrutować ludzi (zwłaszcza na umowę zlecenie), prowadzisz działalność regulowaną jeszcze innymi obwarowaniami lub zaczynasz współpracować z firmami z zagranicy.
  W ostatniej dekadzie tempo zmieniających się przepisów zaskakuję. Może okazać się, że sposób w jaki księgowałeś/-aś dany wydatek już nie jest możliwy lub jest wręcz błędem, za który możesz zapłacić ogromną karę. Sprawa wygląda również nieciekawie w przypadku tego, w którym wypadku można odzyskać VAT, a w którym niestety nie. Czasami jest to tylko częściowe odliczenie jak np. w sytuacji aut niefirmowych.
  Znajomość chociażby w stopniu minimalnym głównych metod księgowości jest korzystne - wiesz wówczas, że nikt z Twoich klientów Ciebie nie nie wprowadzi w błąd, czujesz się że wiesz co mówisz rozmawiając w komórkach administracji czy z innymi kumplami z Twojej branży. Gdy Twój biznes rozrasta się - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Brwinów, które zatrudnia kilku speców z doświadczeniem jak i znajomościami w branży. Taki sztab specjalistów na pewno Tobie ułatwią prowadzenie ksiąg obrachunkowych co długoterminowo przełoży się na wewnętrzny spokój ducha, większym zasobem czasu na zajęcie się swoim głównym biznesem, na którym opierasz swój dochód.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Ełk

  Księgowość Ełk »

  Księgowość może przysporzyć wiele problemów nie tylko małym, młodym firmom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, ale także średnim i dużym, które działają na rynku już od wielu lat. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego biura rachunkowego, które umiejętnie i fachowo będzie dbało o księgowość Twojej firmy. Właściwe prowadzenie księgowości w Ełku i okolicach zapewnia profesjonalne Biuro rachunkowe Ełk. Wykwalifikowana i doświadczona księgowa z Ełku zajmuje się tam kompleksową obsługą mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie księgowości. Swoim Klientom oferuje szeroki wachlarz fachowych usług księgowych. Pozbądź się problemów z księgowością i zapytaj o możliwość nawiązania długofalowej współpracy z Biurem rachunkowym Ełk.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Smaluch, Kraków

  Biuro Rachunkowe Anna Smaluch, Kraków »

  Oferujemy usługi księgowe w Krakowie i formie księgowości online. W ofercie naszego biura znajdziecie między innymi: księgowość podatkową, deklaracje ZUS, PIT, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg i księgowość online. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe online

  Biuro rachunkowe online »

  Prowadzenie przedsiębiorstwa obarczone jest wieloma wymaganiami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji księgowej. W zależności od uzyskiwanych przychodów przedsiębiorstwa, polskie regulacje podatkowe nakazują prowadzenie księgowości w jednej z dwóch wersji: uproszczonej w postaci książki przychodów i rozchodów; bądź szczegółowej, prowadząc księgi rachunkowe. Jesteśmy świadomi, iż pojęcie takie jak chociażby: przychód, koszt, dochód, aktywa, pasywa, amortyzacja, podatek CIT, VAT, JPK, dla wielu osób samo ich wymienienie wzbudza niepewność i blady strach. Rozumiemy obawy właścicieli firm przed samodzielnym prowadzeniem księgowości, właśnie w kontekście skomplikowanych wskazanych wyżej pojęć i coraz bardziej rygorystycznych przepisów podatkowych. Wobec tego, wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w szczególności prowadzącym niewielki jednoosobowy lub rodzinny biznes, nasze Biuro Rachunkowe sigmatica. pl oferuje księgowość dla małych firm. Jako eksperci z dziedziny finansów przedsiębiorstw, wiemy że czas to pieniądz, wobec tego oferujemy księgowość online. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomogło nam dostrzec, iż przedsiębiorcy stresują się samą rozmową bezpośrednio z księgową, dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie przez biuro rachunkowe online. Zaufaj nam i oddaj pod naszą opiekę swoje dokumenty – my zadbamy o ich prawidłową ewidencję.

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek